Pigiai ir saugiai. Geriausi patarimai auto nuomai Vilniuje

Pigiai ir saugiai. Taigi, nusprendėte aplankyti Vilnių, turite ypatingą progą mieste arba nesate vietinis gyventojas ir keliaujate verslo reikalais. Bet kokiu atveju, jums būtų patogiausia išsinuomoti automobilį, ypač jeigu neturite savo. Jeigu norite sutaupyti pinigų ir rasti tinkamiausią pasiūlymą, žinokite kelis patarimus.

Pigiai ir saugiai

pigiai ir saugiaiPasirinkite automobilį

Automobilio pasirinkimas turi būti grindžiamas nuo progos. Kam jūs norite išsinuomoti automobilį Vilniuje? Jeigu jūs keliaujate verslo reikalais, arba tiesiog norite paviešėti Vilniaus mieste kelioms dienoms – jums tinkamiausias automobilis, kuris yra mažas, ekonomiškas ir praktiškas. Vilniaus mieste vyksta intensyvus eismas, taigi yra nepraktiška išsinuomoti didelių gabaritų automobilį, ypač jei nesate pratęs vairuoti Vilniuje. Jums puikiai tiktų automobiliai, turintys mažą, 1.0L – 1.6L variklį, mechaninę pavarų dėžę, bei mažesnius gabaritus.

auto nuoma vilnius

Jeigu Vilniuje turite ypatingą progą: vestuves, gimtadienį ar kitokį vakarėlį ir jums automobilio reikia kelioms valandoms, puikiai tiks didesnių variklių ir gabaritų prabangūs automobiliai, kurie gali būti išnuomojami net su vairuotoju. Pavyzdžiui, puikiai tinka Rolls-Royce, Mercedes-Benz, Audi automobiliai naujesnių metų, galingesnių variklių ir automatine pavarų dėžė. Jie turi daugiau sėdimų vietų, yra didesni.

Nuo automobilio pasirinkimo, priklauso ir nuomos kaina.

Dairykitės skirtingose automobilių nuomos agentūrose

Neapsistokite ties viena nuomos agentūra – jų Vilniuje yra labai daug. Taigi, žiūrėkite ir lyginkite kelių automobilių nuomos agentūrų kainas, taip rasite geriausią ir tinkamiausią pasiūlymą jums.

Ieškokite pasiūlymų internetu

automobiliu nuoma vilnius

Internete kainos dažniausiai būna mažesnės, arba teikia daugiau nuolaidų. Taip pat, žiūrėkite kelias skirtingas automobilių nuomos svetaines, kadangi tas pats automobilis gali kainuoti skirtingai. Naudinga žinoti, kad Proautonuoma.lt automobiliu nuoma Vilniuje suteikia galimybę paslaugą užsisakyti ir internetu. Be to, nuolatiniams klientams ir paslaugos gavėjams, nėra taikomas reikalavimas užstatui.

Venkite nuomotis automobilį Vilniaus oro uoste

Jei įmanoma, venkite automobilio nuomos tiesiogiai per oro uosto biuro vietą. Nuomojantis automobilį tiesiogiai iš oro uosto biurų, taikomi papildomi mokesčiai. Geriau stenkitės tai padaryti internetu, ar miesto centro biure.

Nuomokitės ilgesniam laikui

Šis patarimas yra naudingas tiems, kurie Vilniuje ketina pabūti ilgesnį laiką. Mat, nuomojantis automobilį ilgiau, dienos kaina būna mažesnė, taigi, galite už septynių dienų laikotarpį sumokėti tiek pat, kiek už penkių dienų laikotarpį.

Nevėluokite

Atsiimant ir grąžinant automobilį, svarbu nevėluoti. Taip, Vilnius yra didelis miestas, jame gali būti daug automobilių spūsčių, tačiau taip pat, žinant šią problemą, stenkitės išvykti anksčiau. Už vėlavimą jums gali būti taikomi papildomi mokesčiai, kurių geriau išvengti.

Dovanojantiems gerą laiką – sodyba dviems

Dovanojantiems gerą laiką – sodyba dviems

Gimtadieniai, sukaktuvės, Kalėdos ir Naujieji metai paskatina vėl ir vėl pasitelkti fantaziją ir sugalvoti, ką gi tokio mielo ir unikalaus padovanoti artimiesiems. Kai materialaus turto turime daugiau nei, atrodo, jo gali reikėti, vis dažniau renkamės dovanoti patirtį ir gerą laiką. Čia dovanojantiems pasitarnauja bilietai į įvairius spektaklius, koncertus ar kitus renginius, galimybė išmėginti nekasdienes pramogas, tokias kaip pasivažinėjimas keturračiais, paskraidymas oro balionu ir daugelis kitų. Dažnai susigundome ir padovanoti poilsį – SPA centre, viešbutyje ar jaukioje sodyboje. Juk šiandieniniame greitame gyvenime, kur aplinkui visi skuba ir lekia, poilsis tampa ta reta prabanga, kurią galime sau leisti. Dėl šios priežasties tokios dovanos paprastai pataiko tiesiai į dešimtuką.

dovanojantiems

Sodyba dviems gali būti ta vieta, kuri atgaivins poilsio išsiilgusiųjų sielas ir kūnus.  Atokiame namelyje viduryje miško pabėgama ne tik nuo eismo ir automobilių triukšmo, čia pasiilsima ir nuo kitų žmonių. Koks malonumas mėgautis poilsiu, kai aplink nešmirinėja kiti poilsiautojai! Draugiški ir rūpestingi sodybos šeimininkai pasirūpina, kad poilsiautojams nieko netrūktų, o kiti dvikojai aplinkiniuose miškuose – reti svečiai. Kita vertus, laikas gamtoje gali nudžiuginti ir tokiu miesto žmonėms retu reginiu kaip laukiniai gyvūnai. Brėkštant palaukėje galima išvysti stirną ar briedį, pakėlus galvą į aukštaūgės pušies kamieną lengva sutikti pūstauodegės voverytės žvilgsnį, na, o šiltą vasaros dieną saulės atokaitoje snaudžiantys žalčiai yra laimės ir gerbūvio ženklas. Vietoje žadintuvo vasaros metu pažadins kylanti saulė ir iš lauko sklindantis paukščių čiulbėjimas.

Poilsiaujant sodyboje dviem be ramių ir ilgų pasivaikščiojimų miškuose galima mėgautis ir netoliese tyvuliuojančio ežero teikiamais malonumais. Šiltą vasaros dieną smagu čia paplaukioti, o vakarėjant pasiirstyti valtele ir pasigrožėti supančia gamta. Mėgstantys užmesti meškerę, ras ir tinkamų žvejybos vietų.

Pavargusius nuo įtampos ir streso puikiai atpalaiduoja karščio terapija. Garinėje pirtyje gera palepinti kūną ir specialiomis procedūromis – kūno šveitimu, medaus, druskos kauke ar vantų masažu. Eteriniai aliejai pirties garui suteiks nepakartojamą aromatą. Didelis ir erdvus kubilas dviems po žvaigždėmis suteiks vakaro pabaigai itin romantišką akcentą. Juk kai aplink kone nėra dirbtinio apšvietimo, atsiskleidžia visas dangaus platybių grožis!

Ar tai būtų dovana gerų draugų porai, ar poilsio pasiilgusiems tėvams, ar antrajai pusei (ir, žinoma, sau), laikas sodyboje dviem bus nepakartojamas įspūdis ir atgaiva.

100×100.lt

Naudinga rasti ir įsigyti internetu

Naudinga rasti ir įsigyti internetu

Poilsio pasiūlymai: kodėl juos verta įsigyti internetu?

Manote, kad atėjo pats metas jums tinkamai pailsėti kartu su visa šeima, o gal smagia draugų kompanija? Padovanokite sau daug džiugių poilsio akimirkų, o poilsio pasiūlymai taps geriausiu pasirinkimu. Reikia pastebėti, kad pastaruoju metu vis labiau ir labiau populiarėja poilsio pasiūlymai internetu. Iš tiesų, tai yra kur kas geresnis bei naudingesnis pasirinkimas, nei sprendimas vykti įsigyti poilsio pasiūlymo pas pardavėją. Na, o, jei vis dar neišbandėte šio puikaus pasirinkimo, siūlome sužinoti, dėl kokių priežasčių verta tai padaryti jau šiandien.

 

Tai taupo jūsų laiką

Nieko keista, kodėl vis daugiau ir daugiau žmonių šiandien bando iš savo dienotvarkės išbraukti vizitus į prekybos centrus, gydymo įstaigas, bankus ar kitas organizacijas, juk iš tiesų tai atima labai daug brangaus laiko, kurį būtų galima skirti kitiems darbams atlikti. Būtinų prekių ar paslaugų įsigijimas šiandien gali užtrukti vos keletą minučių, eliminuojant visas varginančias keliones iš jūsų dienotvarkės. Vizitai į kelionių agentūras tam, kad būtų įsigyjami vienas ar keli poilsio pasiūlymai, taip – pat ne išimtis: šiandien  jums nebereikia ypač kruopščiai planuoti savo dienotvarkės, kad   galėtumėte rasti  papildomo laiko. Pamirškite kelionę, pamirškite laiko gaišimą kamščiuose, pamirškite netgi laukimą eilėje – poilsio pasiūlymų įsigijimas gali užtrukti tik tiek, kiek reikia laiko tam, kad išgertumėte savo rytinę kavą. Ar gali būti dar greitesnis  variantas?

Maksimalus patogumas

Kad šiuolaikiniai nuolat skubantys žmonės mėgsta taupyti savo laiką, tai puikiai žino visi, tačiau, yra ir dar kai kas, ko niekas neatsisakytų. Tai – maksimalus patogumas. Geriausia  žinia yra ta, jog tai taip pat užtikrina pigūs poilsio pasiūlymai internetu: net tuo atveju, jei dabar sėdite patogiai įsitaisę ant sofos, atminkite, jog jums palikti tikrai nereikia – vos keliais mygtuko paspaudimais galite įsigyti galimybę pailsėti.

Vienu metu galite lyginti skirtingų pardavėjų pasiūlymus

Poilsio pasiūlymų įsigijimas internetu pranašesnis yra dar ir todėl, kad vienu metu turite  puikią galimybę lyginti skirtingų pardavėjų teikiamus pasiūlymus. Tai – ypač vertingas metodas, kuris garantuos, kad pasirinksite  labiausiai sau tinkantį  pasiūlymą, be to, turėsite galimybę lyginti kainas.

Taip pat skaitykite:

Kad poilsio pasiūlymai internetu yra geriausias sprendimas, kokį tik galite priimti, tai patvirtina šie argumentai, todėl viskas, ko jums reikia – kompiuteris bei internetas ir vos po kelių minučių  būsite įsigiję patį geriausią poilsio pasiūlymą. Argi ne patogu ir naudinga rasti?

100×100.lt